Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Точка 6.01 од Правилникот за котација на хартии од вредност, Ви го доставуваме следниот финансиски извештај:

РЕВИДИРАН ФИНАНСИСКИ ИЗВЕШТАЈ ЗА 2005 г.


TehmtVar2005KHV.DOC

Објавено на: 25.05.2006 14:14:29
Документ БР.: DOC_10189-106/06
Урнек: Финансиски извештај