Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Точка 6.01 од Правилникот за котација на хартии од вредност, Ви го доставуваме следниот финансиски извештај:

Ревидиран извештај и Извештај за работење за 2005 година


Revidiran izvestaj i izvestaj za rabotenjeto.pdf

Објавено на: 29.05.2006 08:53:29
Документ БР.: DOC_10189-107/06
Урнек: Финансиски извештај