Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Точка 6.01 од Правилникот за котација на хартии од вредност, Ви го доставуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран биланс на успех 01.01.-31.03.2006 година


BILANS_NA_USPEHOT_31.03.2006.pdf

Објавено на: 06.06.2006 10:08:29
Документ БР.: DOC_10189-111/06
Урнек: Финансиски извештај