Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Точка 6.01 од Правилникот за котација на хартии од вредност, Ви го доставуваме следниот финансиски извештај:

Ревидиран извештај за 2005 година


Finansiski izvestai za 2005.pdf

Објавено на: 13.06.2006 13:15:29
Документ БР.: DOC_10189-118/06
Урнек: Финансиски извештај