Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Точка 6.01 од Правилникот за котација на хартии од вредност, Ви го доставуваме следниот финансиски извештај:

Ревидиран финансиски извештај 2005 год.


rev.fin.izvestaj-2005.pdf

Објавено на: 15.06.2006 14:11:29
Документ БР.: DOC_10189-121/06
Урнек: Финансиски извештај