Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Точка 6.01 од Правилникот за котација на хартии од вредност, Ви го доставуваме следниот финансиски извештај:

Ревидирани финансиски извештаи за 2005 година


Bilansi i izvestaj na revizorite 2005.pdf

Објавено на: 20.06.2006 13:01:29
Документ БР.: DOC_10189-123/06
Урнек: Финансиски извештај