Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Точка 6.01 од Правилникот за котација на хартии од вредност, Ви го доставуваме следниот финансиски извештај:

Ревизорски извештај за 2005 година - Комуна АД


Revizorski izvestaj za 2005 - Komuna AD.pdf

Објавено на: 22.06.2006 13:38:20
Документ БР.: DOC_10189-124/06
Урнек: Финансиски извештај