Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Точка 6.01 од Правилникот за котација на хартии од вредност, Ви го доставуваме следниот финансиски извештај:

Ревидирани финансиски извештаи за 2005 година


Konecen izvestaj za 2005 godina.pdf

Објавено на: 30.06.2006 10:10:17
Документ БР.: DOC_10189-127/06
Урнек: Финансиски извештај