листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Македонски Телеком АД Скопје го објавува oбразложението за работењето на Групацијата Македонски Телеком АД – Скопје за периодот јануари - јуни 2014 година


Образложение за работењето за Македонски Телеком АД Скопје_консолидирани податоци H1 2014.pdf

Објавено на: 07.08.2014 09:38:13
Документ БР.: DOC_10191-250/2014
Урнек: Други ценовно чувствителни информации