листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани консолидирани финансиски извештаи Јануари - Декември 2017


Неревидирани консолидирани финансиски извештаи Јануари - Декември 2017.xlsx

Објавено на: 28.02.2018 09:00:00
Документ БР.: DOC_26445-25/2018
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.