листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Комерцијална банка АД Скопје известува дека г-н Хари Костов, Главен извршен директор и Претседател на Управниот одбор, се стекна со 500 обични акции издадени од Комерцијална банка АД Скопје.

Објавено на: 12.03.2018 09:50:01
Документ БР.: DOC_10191-118/2018
Урнек: Други ценовно чувствителни информации