листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение кон Билансот на успех за ЗК Пелагонија ад Битола за периодот 01.01-30.09.2018


Образложение кон Билансот на успех за ЗК Пелагонија ад Битола 01.01.-30.09.2018.docx

Објавено на: 14.11.2018 15:00:58
Документ БР.: DOC_10191-501/2018
Урнек: Други ценовно чувствителни информации