листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следното:

Откуп на сопствени акции 


Откуп на сопствени акции (3).doc

Објавено на: 21.11.2018 14:10:00
Документ БР.: DOC_12291-54/2018
Урнек: Откуп/продажба на сопствени акции