листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

СИЛЕКС АД - НЕРЕВИДИРАН КОНСОЛИДИРАН БИЛАНС НА УСПЕХ 01.01.2018-30.09.2018


01.01-30.09.2018-Консолидиран.xls

Објавено на: 21.11.2018 14:50:45
Документ БР.: DOC_12298-113/2018
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.