листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран консолидиран Биланс на Успех на Гтд Бетон-Штип ад Штип и Омега Билдинг Штип


BERZA KONS. 30-09-2018-2017 Novi.xls

Објавено на: 30.11.2018 15:14:05
Документ БР.: DOC_12298-120/2018
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.