листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за начинот на распределба на добивката:

Одлука на Собранието на акционери за распределба на добивка


Odluka za raspredelba na dobivka 17 12 2018.pdf

Објавено на: 17.12.2018 14:10:01
Документ БР.: DOC_12287-43/2018
Урнек: Распределба на добивка