листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

ОДЛУКА ЗА ПРИФАЌАЊЕ НА ДЕЛОВНИОТ ПЛАН ЗА 2019 ГОД.


odluka.jpg

Објавено на: 26.12.2018 08:37:39
Документ БР.: DOC_10191-546/2018
Урнек: Други ценовно чувствителни информации