листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

АДГ Трудбеник 


ADG Trudbenik 01.01.2017-30.09.2017.xlsx

Објавено на: 29.01.2019 15:33:53
Документ БР.: DOC_12298-0/2019
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.