листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:


Македонијатурист АД Скопје-Финансиски извештаи за пер.01.01.-31.12.2018 година-поединечни-неревидирани


Финансиски извештаи пер.01.01.-31.12.2018-неревид..xls

Објавено на: 21.02.2019 14:10:01
Документ БР.: DOC_26445-7/2019
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.