листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Макпетрол АД известува дека Годишните неревидирани Финансиски извештаи за 2018 година ќе ги објави најдоцна до 15.03.2019 година.

Објавено на: 22.02.2019 14:10:00
Документ БР.: DOC_10191-30/2019
Урнек: Други ценовно чувствителни информации