листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Nerevidirani bilansi 01-31.12.2018


12-то Месечно известување-мода_2018.xls

Објавено на: 26.02.2019 14:14:39
Документ БР.: DOC_26445-9/2019
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.