листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани консолидирани финансиски извештаи Јануари - Декември 2018


Неревидирани консолидирани финансиски извештаи Јануари - Декември 2018.xlsx

Објавено на: 27.02.2019 09:00:00
Документ БР.: DOC_26445-13/2019
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.