листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани финансиски извештаи на Стопанска банка а.д. Битола за периодот 1.1. - 31.12.2018 година.

 


Неревидирани финансиски извештаи за период 1.1.-31.12.2018 година.xls

Објавено на: 27.02.2019 14:10:00
Документ БР.: DOC_26445-16/2019
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.