листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение за деловниот резултат за 2018 год.


Obrazlozenie-del.rezultat 2018.pdf

Објавено на: 27.02.2019 14:10:00
Документ БР.: DOC_10191-57/2019
Урнек: Други ценовно чувствителни информации