листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери


- Предлог одлуки на Собрание на акционери
- Предлог одлука за дивиденда и дивиденден календар


Odluki.pdf
8 odluka za dividenda i dividenden kalendar.pdf

Објавено на: 28.02.2019 08:38:58
Документ БР.: DOC_13285-7/2019
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери