листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

Јавен повик за Годишно Собрание - 04.04.2019 година

 


01 - Јавен повик за Годишно собрание на 04-ти април 2019 година.pdf

Објавено на: 04.03.2019 09:45:00
Документ БР.: DOC_10109-10/2019
Урнек: Јавен повик за собрание