листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани финансиски извештаи од 01.01.2018-31.12.2018


AD UTT 12 Месечни известувања- трговски друштва - природа на трошоци-2018.xls

Објавено на: 07.03.2019 15:41:20
Документ БР.: DOC_26445-49/2019
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.