листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

Јавен повик за Годишно собрание на акционери


Јавен повик за Годишно собрание на акционери.pdf

Објавено на: 08.03.2019 09:00:00
Документ БР.: DOC_10109-12/2019
Урнек: Јавен повик за собрание