листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

Предлог-Одлука од УО за дивиденден календар


Предлог-Одлука од УО за дивиденден календар 2018 со Образложение.pdf

Објавено на: 08.03.2019 09:00:00
Документ БР.: DOC_13285-12/2019
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери