листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

Предлог - одлуки за Собрание на акционери


Predlog odluki.pdf

Објавено на: 08.03.2019 09:56:02
Документ БР.: DOC_13285-14/2019
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери