листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран финансиски извештај 01.01 - 31.12.2018 за Арцелормиттал Скопје (ЦРМ) АД Скопје


Годишно известување-трговски друштва-природа на трошоци-АрцелорМиттал-Скопје 2017(ЦРМ).xlsx

Објавено на: 11.03.2019 14:10:00
Документ БР.: DOC_26445-52/2019
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.