листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

ТТК Банка АД Скопје објавува нови предлог - одлуки за престојното собрание на акционери.


Предлог-Одлуки за предложена точка на Дневен ред.pdf

Објавено на: 11.03.2019 14:19:58
Документ БР.: DOC_13285-16/2019
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери