листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение кон неревидираните финансиски извештаи за 01.01 -31.12.2018 за Арцелормиттал Скопје (ЦРМ) АД Скопје


Образложение за постигнати резултати за 01,01,-31,12,2018 АМ ЦРМ.doc

Објавено на: 11.03.2019 14:19:32
Документ БР.: DOC_10191-114/2019
Урнек: Други ценовно чувствителни информации