листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

.


Неревидирани финансиски извештаи на ОИЛКО 01.01.-31.12.2018.xlsx

Објавено на: 14.03.2019 08:32:41
Документ БР.: DOC_26445-66/2019
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.