листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Годишни неревидирани, неконсолидирани финансиски извештаи за 2018 год на АД Раде Кончар - Апаратна техника Скопје


Godisni nerevidirani nekonsolidirani finansiski izvestai za 2018 god.xls

Објавено на: 14.03.2019 14:10:01
Документ БР.: DOC_26445-68/2019
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.