листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.2018 год.


Неревидирани финансиски извештаи 01.01.-31.12.2018.xls

Објавено на: 15.03.2019 09:01:14
Документ БР.: DOC_26445-81/2019
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.