листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

.


Консолидирани неревидирани Финансиски извештаи 01.01. - 31.12.2018 Макпетрол АД.xls

Објавено на: 28.03.2019 08:38:37
Документ БР.: DOC_26445-114/2019
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.