листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани консолидирани финансиски извештаи СИЛЕКС АД Кратово


01.01-31.12.2018-Консолидиран.xls

Објавено на: 28.03.2019 14:10:17
Документ БР.: DOC_26445-116/2019
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.