листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Известување - Берза 


ИЗВЕСТУВАЊЕ ЗА НЕПОДНЕСУВАЊЕ НА ФИНАНСИСКИ ПЛАН ЗА ЗК ПЕЛАГОНИЈА АД БИТОЛА ЗА 2019 ГОДИНА.docx

Објавено на: 01.04.2019 14:17:03
Документ БР.: DOC_10191-192/2019
Урнек: Други ценовно чувствителни информации