листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

Јавен повик за Акционерско собрание


Јавен повик.pdf

Објавено на: 01.04.2019 14:12:08
Документ БР.: DOC_10109-21/2019
Урнек: Јавен повик за собрание