листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

Предлог - одлуки за акционерско собрание

Годишен извештај за 2018 год.

Ревизорски извештај за 2018 год.


Godisen izvestaj 2018.pdf
Revizorski izvestaj 2018.doc
Mislenje na revizorot RZ EKONOMIKA 2018.PDF

Објавено на: 04.04.2019 08:50:34
Документ БР.: DOC_13285-29/2019
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери