листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Годишен извештај за работењето за 2018 год.


Godisen_izvestaj_2018.pdf

Објавено на: 08.04.2019 09:25:45
Документ БР.: DOC_10191-209/2019
Урнек: Други ценовно чувствителни информации