листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

Јавен повик за одржување на Годишно Собрание на акционери на АД Раде Кончар-Апаратна техника-Скопје


Јавен повик за Годишно Собрание на акционери.pdf

Објавено на: 15.04.2019 08:35:47
Документ БР.: DOC_10109-36/2019
Урнек: Јавен повик за собрание