листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

Предлог-Одлуки за Собрание на акционери


Image (9).jpg
Image (10).jpg
Image (11).jpg
Image (12).jpg
Image (13).jpg
Image (14).jpg
Image (15).jpg
Image (16).jpg
Image (17).jpg
Image (18).jpg
Image (19).jpg
Image (20).jpg

Објавено на: 17.04.2019 14:20:30
Документ БР.: DOC_13285-59/2019
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери