листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

Ревидирани консолидирани финансиски извештаи Група Современ дом АД 2018


Ревидирани консолидирани финансиски извештаи Група Современ дом АД 2018.pdf

Објавено на: 19.04.2019 14:10:34
Документ БР.: DOC_12304-20/2019
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи