листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

Предлог одлуки од Управен Одбор СИЛЕКС АД


Odluki SILEKS AD.pdf

Објавено на: 22.04.2019 14:10:52
Документ БР.: DOC_13285-68/2019
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери