листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

Javen povik za Sobranie na akcioneri


Javen Povik za Sobrani 27.05.2019.docx

Објавено на: 25.04.2019 14:14:52
Документ БР.: DOC_10109-57/2019
Урнек: Јавен повик за собрание