листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение за финансискиот резултат на Факом АД за периодот 01.01.-31.03.2019 год.


Образложение кон Билансот на успех на 31.03.2018 год .doc

Објавено на: 08.05.2019 14:07:55
Документ БР.: DOC_10191-244/2019
Урнек: Други ценовно чувствителни информации