листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

.


Неревидиран биланс на успех 01.01.- 31.03.2019 Макпетрол АД .xls

Објавено на: 09.05.2019 08:37:46
Документ БР.: DOC_12294-35/2019
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.