листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

.


Образложение на значајните промени во финансискиот резултат 01.01. - 31.03.2019 Макпетрол АД.pdf

Објавено на: 09.05.2019 08:38:01
Документ БР.: DOC_10191-246/2019
Урнек: Други ценовно чувствителни информации